Четвер, 25.04.2019, 23:02


 

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
  Рішення ради
   Рішення виконкому
    Проекти рішень

     Понад 45 млн.  грн. за півріччя  від  діяльності запорізьких оперативників Міндоходів

      

           Такою є результативність роботи оперативних працівників Головного управління Міндоходів у Запорізькій області у  січні-червні 2013 року.

     Слідчі управління фінансових розслідувань області розпочали досудові розслідування по 177 кримінальних правопорушеннях, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Із загальної кількості досудових розслідувань, 103 проводиться за матеріалами співробітників оперативного  управління області, у тому числі 67 за ухилення від сплати податків. Загальна сума збитків по закінчених у поточному році досудових розслідуваннях склала майже  24 млн. грн., з яких 7,2млн. грн. стягнуто  до бюджету.

     За участю  оперативних  співробітників  попереджено 15 фактів незаконної заявки до відшкодування з бюджету ПДВ на загальну суму 9,8 млн. грн. Із незаконного обігу вилучили товарно-матеріальні цінності на суму 21,4 млн. грн, у тому числі лікеро-горілчані вироби та спирт – на  4,1 млн. грн.; тютюнові вироби – на  2 млн. грн.

     Припинено діяльність 11 "підпільних" цехів, у тому числі 6 – з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв, 1 – з виробництва підробних марок акцизного податку та 1 – з виробництва паливно-мастильних матеріалів.

     За незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 24 інформації.

     Наприклад, слідчим управлінням фінансових розслідувань Міндоходів області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України відносно службових осіб одного з суб’єктів господарювання Запорізької області, які при проведенні будівельних робіт безпідставно відобразили в бухгалтерському та податковому обліках операції з придбання товарів  та отримання послуг у підприємств, які фактично будь-якої продукції та послуг не постачали. В результаті вказані посадові особи ухилились від сплати податків на суму  майже 3 млн. грн.

      

     Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

      

     Запорізькі платники  сплатили 293 млн. грн. податку на прибуток

      

     На таку  суму поповнився   загальний фонд  Державного бюджету податком на прибуток  від платників  Запорізького регіону.  Імпульсом до цього стали  ініціативи  Міністерства доходів і зборів України  спрямовані на  покращання адміністрування податку  для платників і детінінзацію економіки. Зокрема, зменшена кількість декларацій з податку на прибуток з чотирьох до однієї. Також з цього року скорочено документообіг за рахунок запровадження авансових платежів з даного податку.  Все це позначилося на результативності надходжень до бюджету.

     В органах Головного управління Міндоходів Запорізької області зареєстровано 14235 платників податку на прибуток, з яких фактично сплачують податок – 13988 або 98,2 відсотка.

       За перше півріччя поточного року до місцевих бюджетів надійшло 26,5 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року забезпечено приріст надходжень на 9,2 млн. грн або на 53,2 відсотка.

     До місцевих бюджетів  сплачено  майже 11 млн. грн. збору за провадження деяких видів  підприємницької діяльності.

      

     Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

     До бюджетів усіх рівнів  запорізькі оперативники спрямували  майже півмільйона гривень

      

     За минулий  тиждень оперативники  Міндоходів у Запорізькій  області  до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості по 4 кримінальних правопорушеннях за ухилення від сплати податків. Сума збитків за кримінальними правопорушеннями  становить 8,2 млн. грн. Із незаконного обігу вилучено товарно– матеріальні цінності на суму 16,3 тис. грн.

     У результаті повсякденної роботи оперативні співробітники підрозділів Міндоходів у Запорізькій  області за період з 08 по 14 липня 2013 року до бюджетів всіх рівнів мобілізували  470 тис. грн.

      

     Запорізьке  підприємство ухилилося  від   оподаткування  на 1,7 млн.  грн.

      

     Слідчим управлінням фінансових розслідувань Міндоходів у Запорізькій області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах) відносно  службових осіб одного з суб’єктів господарювання м. Запоріжжя, які шляхом заниження валового доходу підприємства, ухилилися від сплати податку на прибуток  підприємства в сумі 1,7 млн. грн.

      

     Запорізькі оперативники  Міндоходів вилучили контрабандних  цигарок  на суму понад 16 тис. грн.

      

                 Оперативні працівники Міндоходів у Запорізької області в одному із  торговельних павільйонів міста Запоріжжя  встановили факт реалізації тютюнових виробів, на яких відсутні марки акцизного збору встановленого зразка України. Вилучено 1842 пачки тютюнових виробів на суму 16,3 тис. грн.

      

     ГУ Міндоходів у Запорізькій області

      

     Запорізькими фахівцями Міндоходів проведено 365 зустрічей, попереджуючих корупційні діяння

      

     Інформування населення про виявлені факти корупційних діянь, підвищення рівня дотримання законності в органах Міндоходів, забезпечення захисту та безпеки працівників ГУ Міндоходів області та Запорізької митниці Міндоходів -  один із головних напрямків роботи фахівців управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Запорізькій області. Зокрема, у січні-червні проведено 365 бесід та лекції на антикорупційну тематику.

     Одним із існуючих профілактичних заходів є перевірка кандидатів на посади в органи Міндоходів області. З початку року проведено 119 таких перевірок, внаслідок чого відносно 5 осіб прийнято рішення про відмову у призначенні.

     Також, протягом шести місяців поточного року фахівці управління провели 77 службових перевірок. За їхніми результатами внесено 58 подань щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень з боку працівників. За припущені порушення до 45 співробітників застосовані заходи дисциплінарного впливу, в тому числі 1 особу звільнено.  Про неприпустимість скоєння дій, які близько межують з протиправними 49 працівникам винесено офіційні застереження. 

        

                                                                 ГУ Міндоходів у Запорізькій області

      

      

     Запорізькі митники виявили правопорушення майже на 400 тис. грн.

      

     Митний брокер однієї із запорізьких фірм подав до Запорізької митниці Міндоходів митну декларацію стосовно товару - «прутки з неіржавіючої сталі, гарячекатані, без оброблення» та «прутки з неіржавіючої сталі, гарячекатані, обточені». Під час здійснення митних формальностей фахівцями митної справи було встановлено, що брокер зазначив у декларації недостовірні дані стосовно даного товару, загальною вагою 1,5 тонни та вартістю майже 400 тисяч грн.

             За даним фактом Запорізькою митницею Міндоходів у відношенні громадянки України (брокера) заведено справу про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучено співробітниками Управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Запорізької митниці Міндоходів.

      

     ГУ Міндоходів у Запорізькій області

      

     Фахівці Запорізької митниці Міндоходів попередили незаконне володіння та користування транспортним засобом

      

                 Співробітники спецзагону дорожньо-патрульної служби при МВС України під час несення служби в Мелітополі зупинили транспортний засіб «Audi 80», яким керував громадянин України К. Було встановлено, що автомобіль в органах ДАІ не зареєстрований.

     Матеріали про зазначений факт було передано в Мелітопольський МВ ГУ МВС України в Запорізькій області і до Запорізької митниці Міндоходів. У ході проведення Управлінням боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Запорізької митниці Міндоходів митної перевірки було встановлено, що зазначений транспортний засіб було тимчасово ввезено у 2012 році на митну територію України громадянином України Б. і автомобіль перебуває під митним контролем.

     Відповідно до ч.4 ст.380 Митного кодексу України, тимчасово ввезені транспортні засоби можуть використовуватись на митній території України виключно тими громадянами, які їх ввезли та не можуть бути передані у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

     Запорізькою митницею Міндоходів у відношенні громадянина України Б. заведено справу про порушення митних правил за ознаками, передбаченими ч.2 ст. 469 Митного кодексу України за фактом передання ним транспортного засобу марки «Audi 80» без дозволу митного органу в користування іншій особі, митне оформлення якого не закінчено.

      

     ГУ Міндоходів у Запорізькій області

      

     Регуляторна політика
      Сайти органів влади
       Статистика

       Онлайн всього: 1
       Гостей: 1
       Користувачів: 0


       Copyright MyCorp © 2014Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz