Четвер, 25.04.2019, 23:35


 

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
  Рішення ради
   Рішення виконкому
    Проекти рішень

     Майже 400 тис. грн. до бюджетів спрямували до бюджетів запорізькі оперативники

      

     Оперативники  ГУ Міндоходів  області  до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли  відомості по 8 кримінальних правопорушеннях,  з яких 5 – за ухилення від сплати податків. Сума збитків за вказаними кримінальними  правопорушеннями  становить 5 млн. грн. Із  незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 472 тис. грн., у тому числі алкогольних напоїв на суму 8 тис. грн., тютюнових виробів – на  23 тис. грн.  Всього у результаті повсякденної роботи оперативних співробітників  області за період з 15 по 21 липня 2013 року до бюджетів всіх рівнів мобілізовано 382 тис. гривень.

      

                 ГУ Міндоходів у  Запорізькій області 

      

     Запорізьке  підприємство  завищило податковий кредит та  ухилилося на 1,2 млн. грн. від оподаткування

      

     Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Запорізькій області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України відносно службових осіб одного з підприємств м. Запоріжжя, які під час ведення фінансово-господарської діяльності з оптової торгівлі промисловим обладнанням включили до складу податкового кредиту операції, які не пов’язані з господарською діяльністю підприємства. Як результат, бюджет не дорахувався  податків на суму 1,2 млн. грн.

                 ГУ Міндоходів у  Запорізькій області 

      

     На Запоріжжі  підприємство  не перерахувало  до бюджету 1,4 млн. грн. ПДВ

      

     Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Запорізькій області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України відносно службових осіб одного з суб’єктів господарювання  м. Запоріжжя, які при здійсненні діяльності з виробництва будівельних металевих конструкцій, шляхом внесення недостовірних даних до податкової звітності підприємства  ухилилися від сплати податку на додану вартість на суму 1,4 млн. гривень.

      

                 ГУ Міндоходів у  Запорізькій області 

      

     Понад  1,5 тис. пачок цигарок  на 14 тис. грн – на утилізацію

      

     Саме така доля чекає   на вилучений товар в одному з торговельних павільйонів м. Запоріжжя. Оперативники  ГУ Міндоходів  у Запорізькій області встановили  факт реалізації тютюнових виробів, на яких відсутні марки акцизного збору встановленого зразка України. Вилучено 1529 пачок тютюнових виробів на суму 14,2 тис. грн.

      

                 ГУ Міндоходів у  Запорізькій області 

      

     За  "повітряні" валові затрати  підприємство   сплатить півтора мільйона гривень

      

     Схеми ухилення від оподаткування, коли завищують валові затрати за рахунок так званих "повітряних" операцій на папері з фіктивними фірмами, нерідко зустрічаються під час перевірок, які проводять працівники Головного управління Міндоходів у Запорізькій області.

      Подібну ситуацію виявили  при проведенні  перевірки одного з підприємств Запорізької області, яке здійснювало оптову торгівлю деталями та приладдям для транспортних засобів. Слідчі органи Міндоходів області встановили, що суб'єкт господарювання у податковій звітності відобразив фінансово-господарські операції з підприємством, яке мало ознаки фіктивності. До того ж, не було підтверджено походження товарно-матеріальних цінностей, фактів їх перевезення, а також використання у фінансово-господарській діяльності.

     За результатами перевірки нараховано податків на загальну суму 1,5 млн. грн.

     Всього ж за минуле півріччя поточного року за матеріалами слідчих підрозділів та інших правоохоронних органів розглянуто 157 матеріалів, проведено 102 позапланові перевірки.  Встановлено факти порушень вимог діючого законодавства на суму майже 47 млн. грн. 

      

     ГУ Міндоходів у Запорізькій області

      

     Понад 83 млн. грн. ПДВ "автоматом" відшкодовано  запорізьким підприємствам

            

      Саме таку суму податку на додану вартість у січні-червні поточного року отримали в автоматичному режимі  одинадцять  запорізьких суб'єктів господарської діяльності.  Минулого року за цей період  підприємствам  відшкодовано  в  он-лайн  режимі 35,7 млн. грн. ПДВ.

     - Відрадно, що до цього сервісу приєднуються щомісяця нові підприємства. У 1 півріччі минулого року 7 підприємств регіону отримали відшкодування ПДВ в автоматичному режимі, а нині до цієї когорти додалося ще чотири, - коментує ситуацію начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька. - І ця цифра, переконана, могла б зростати, якби платники податків дотримувалися визначених податковим законодавством критеріїв. Для більшості суб'єктів господарювання неподоланим залишається критерій щодо рівня заробітної  плати.

          55 запорізьким  платникам податків у січні-червні  поточного року відшкодовано  податку на додану  вартість на загальну суму  145,7 млн. грн.,  що на 52,7 млн. грн. або майже в   1,6 разу  більше, ніж  за аналогічний період минулого року.

               Правомірність сум, заявлених до відшкодування, ретельно перевіряють працівники ГУ Міндоходів у Запорізькій області. Тільки з початку року упереджено незаконно задекларовані до бюджетного відшкодування суми податку на додану вартість  на 14 млн. грн.

      

      ГУ Міндоходів у Запорізькій області

      

      

      

     Регуляторна політика
      Сайти органів влади
       Статистика

       Онлайн всього: 1
       Гостей: 1
       Користувачів: 0


       Copyright MyCorp © 2014Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz