Четвер, 25.04.2019, 23:11


 

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
  Рішення ради
   Рішення виконкому
    Проекти рішень


     РЕГЛАМЕНТ 

     виконавчого комітету

     Чернігівської селищної  ради

      Чернігівського району  Запорізької області

       

                                                 Розділ І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

      

     Стаття 1. Виконавчим органом селищної ради є виконавчий комітет ради, який  утворюється радою на строк її повноважень. Після закінчення повноважень ради, селищного голови виконавчий комітет здійснює свої повноваження  до сформування нового складу виконавчого комітету.

      

     Стаття 2. Кількісний склад виконавчого комітету визначається селищною радою. Персональний склад затверджується радою за пропозицією селищного голови.

      

     Стаття 3. Виконавчий комітет утворюється у складі селищного голови, заступника селищного голови, секретаря виконкому та членів виконкому.

            

     Стаття 4. Очолює виконавчий комітет селищної ради селищний голова. 

      

     Стаття 5. Особи, які входять до складу виконавчого комітету, крім тих, хто працює у виконавчих органах ради на постійній основі, на час засідань виконавчого комітету, а також для здійснення повноважень в інших випадках звільняються від виконання виробничих або службових обов'язків.

           

     Стаття 6. Виконавчий комітет селищної ради є підзвітним і підконтрольним селищній раді, що його утворила, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

      

     Стаття 7. До складу виконавчого комітету ради  не можуть входити депутати селищної ради, крім секретаря ради.

      

     Розділ ІІ. ПОВНОВАЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

      

     Стаття 8. Виконавчий комітет селищної ради може розглядати і вирішувати  питання, віднесені Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" до відання виконавчих органів ради  (ст.ст. 27-40)

      

     Стаття  9. Виконавчий комітет селищної ради:

      

             - попередньо розглядає проекти місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм з інших питань,  місцевого бюджету, проекти рішень з інших питань, що вносяться на розгляд селищної ради;

            - координує діяльність виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади, заслуховує звіти про роботу їх керівників.

      

             - має право змінювати або скасовувати акти виконавчих органів ради, а також їх посадових осіб;

      

             - керує роботою утворюваних радою комісій при виконавчому комітеті.

                

     Стаття 10. Селищна рада може прийняти рішення про розмежування повноважень між її виконавчим комітетом, іншими виконавчими органами ради та селищним головою в межах повноважень, наданих Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчим органам селищних ради.

      

     Розділ ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ

     ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

      

     Стаття 11. Основною формою роботи виконавчого комітету селищної ради є його засідання. Засідання виконавчого комітету скликаються селищним головою, а в разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цієї функції – заступником селищного голови в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць – другий вівторок кожного місяця – і є правомочними, якщо в них бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету. У разі відсутності кворуму розпорядженням селищного голови засідання виконавчого комітету переноситься на інший день.

      

     Стаття 12. Робота виконавчого комітету селищної ради планується      поквартально.

      

     Стаття 13. Виконавчий комітет селищної ради  в  межах  своїх  повноважень приймає рішення.  Рішення виконавчого комітету приймаються на його засіданні  більшістю  голосів  від  загального  складу  виконавчого комітету  і 

     підписуються  селищним головою.

     Стаття 14.У разі незгоди селищного голови з рішенням виконавчого комітету ради він може зупинити дію цього  рішення своїм  розпорядженням та внести це питання на розгляд відповідної селищної ради.

     Стаття 15. Рішення   виконавчого  комітету  ради   з  питань,  віднесених    до власної   компетенції   виконавчих органів    ради,   можуть  бути   скасовані селищною  радою.

     Стаття 16. Засідання виконавчого комітету ради протоколюються. Ведення протоколу здійснює  керуючий справами (секретар) виконавчого комітету  

     Стаття 17. Протокол засідання виконавчого комітету селищної ради  підписується селищним головою, а у разі його відсутності – заступником селищного голови.

      

     Стаття 18. Оригінали протоколів виконавчого комітету селищної ради зберігаються в селищній раді до закінчення терміну повноважень ради, а після цього здаються до державного архіву на постійне зберігання.

     Регуляторна політика
      Сайти органів влади
       Статистика

       Онлайн всього: 1
       Гостей: 1
       Користувачів: 0


       Copyright MyCorp © 2014Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz