Четвер, 25.04.2019, 22:59


 

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
  Рішення ради
   Рішення виконкому
    Проекти рішень

     Більш ніж на третину поменшало звернень від запорізьких платників

      

     Працівники ГУ Міндоходів у Запорізькій області проаналізували стан роботи щодо розгляду звернень громадян за 8 місяців поточного року.

     За цей період до підрозділів ГУ Міндоходів у Запорізькій області надійшло 625 письмових звернень громадян, що на 180 звернень менше, ніж за відповідний період минулого року, з них: 623 заяв та дві скарги. Пропозицій не надходило.

      Результатами проведеного аналізу свідчать, що заявники зверталися до органів ГУ Міндоходів у Запорізькій області за отриманням податкової консультації індивідуального характеру, у відповідності до вимог ст.52 Податкового кодексу України, а це – 142 звернення.

     – 182 звернення – з інформування про ухилення від сплати податків та здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації,

             93 звернення – з проведення контрольно-перевірочної роботи.

     Всього протягом 8 місяців цього року розглянуто 571 звернення, з них: 152 - вирішено позитивно, 371 - дано роз’яснено, 18 - визнано анонімним, 25 - надіслано за належністю, 1 - направлено до правоохоронних органів, 4 – звернення - повернуто авторам (відповідно до статей 5 і 7 Закону України "Про звернення громадян").

     З 571 розглянутого звернення, 12 було направлено за дорученням на розгляд до регіональних органів Міндоходів Запорізької області. Знаходяться на виконанні 54 звернення громадян.

     Всього за 8 місяців поточного року до підрозділів ГУ Міндоходів у Запорізькій області надійшло 26 колективних звернень, що складає 4,2% від загальної кількості. Повторних звернень до органів ГУ Міндоходів у Запорізькій області не надходило.

      

     ГУ Міндоходів у Запорізькій області

      

      

     Крапки над "і" розставлені на особистих прийомах громадян в органах Міндоходів області

      

     За 8 місяців 2013 року посадові особи підрозділів ГУ Міндоходів у Запорізькій області провели 1027 особистих прийомів громадян. Найбільше на особистих прийомах до посадових осіб підрозділів Міндоходів у Запорізькій області звертались СПД-фізичні особи та СПД - юридичні особи відповідно 25,8% та 27,9% від загальної кількості усних звернень.

     Актуальними на особистих прийомах були питання:

     – оподаткування податку на доходи фізичних осіб – 260 звернень;

     - оподаткування доходів підприємницької діяльності (єдиний податок, загальна система оподаткування) – 105 звернень;

     -РРО та КОРРО – 104 звернень;

     – плата за землю (земельний податок, а також орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) – 68 звернень.

     За 8 місяців цього року посадові особи підрозділів ГУ Міндоходів у Запорізькій області провели 498 виїзних особистих прийомів громадян.

      

     ГУ Міндоходів у Запорізькій області

      

     Оперативники ГУ Міндоходів області повідомляють

      

      

     Запорізькі оперативники поповнили бюджет на 439 тис. гривень

      

     За минулий тиждень завдяки повсякденній роботі оперативних співробітників ГУ Міндоходів області до бюджетів всіх рівнів надійшло 439 тисяч гривень. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 6 кримінальних правопорушеннях, з яких 3 – за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

     Сума збитків за  кримінальними правопорушеннями становить понад 10 млн. гривень. Із незаконного обігу вилучено  підакцизної групи товарів на суму 53 тис. гривень.

      

     Оперативники ГУ Міндоходів області повідомляють

      

     Металургійну  сировину відвантажували на папері, бюджет недоотримав ПДВ 2,4 млн. грн.

      Одне з підприємств  міста,  при проведенні фінансово–господарської діяльності  з виробництва чавуну, сталі та феросплавів, шляхом відображення в податковій звітності підприємства операцій з фіктивними суб’єктами господарювання, ухилилось від сплати податку на додану вартість на суму      2,4 млн.  гривень.

     За матеріалами співробітників оперативного управління ГУ Міндоходів у Запорізькій області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

      

     Оперативники ГУ Міндоходів області повідомляють

      

     Реалізували "п'яте колесо до воза",  завищили податковий кредит на  2,8 млн. грн.

      

     За матеріалами співробітників оперативного управління ГУ Міндоходів у Запорізькій області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) відносно фізичної особи – підприємця. Під час реалізації запчастин сільськогосподарської техніки. Він  завищив податковий кредит, ухилився від сплати податку на додану вартість на суму понад 2,8 млн.            гривень.

      

      

     На Запоріжжі із незаконного обігу вилучено  цигарок та горілки на суму понад 47 тис. гривень

      

     За матеріалами співробітників оперативного управління ГУ Міндоходів у Запорізькій області в одному з кафе міста встановлено факт реалізації алкогольної продукції та тютюнових виробів без наявності свідоцтва про державну реєстрацію та ліцензії на роздрібну торгівлю. Всього  із незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв та 1647 пачок тютюнових виробів на суму понад 32 тис. гривень.

      В одному з кафе міста встановлено факт реалізації тютюнових виробів без дозвільних документів. Із незаконного обігу вилучено 1882 пачки  цигарок  на  15 тис. гривень.

      Аналогічне порушення виявили співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Запорізькій області  у Мелітополі та Михайлівському районі.

      

     ГУ Міндоходів у Запорізькій області

                

      

      

      

      

      

      

      

      

     Регуляторна політика
      Сайти органів влади
       Статистика

       Онлайн всього: 1
       Гостей: 1
       Користувачів: 0


       Copyright MyCorp © 2014Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz