Четвер, 13.12.2018, 17:28


 

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
  Рішення ради
   Рішення виконкому
    Проекти рішень

     Аналітична довідка

      про організацію роботи зі зверненнями громадян

     в Чернігівській селищній раді у І кварталі 2013 року

      

             У І кварталі 2013 року робота зі зверненнями громадян посадовими особами Чернігівської селищної ради проводилася згідно положень Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

             З метою забезпечення  реалізації та гарантування закріплених Конституцією України права на звернення громадян, створення більш сприятливих умов для особистого прийому громадян розпорядженням селищного голови від 02.01.2013 року № 10-О «Про затвердження графіка особистого прийому громадян» було затверджено графіки особистого прийому громадян селищним головою,  заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, секретарем ради, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету та посадовими особами селищної ради у віддалених населених пунктах. 

             На засіданні виконавчого комітету селищної ради від 15.01.2013 року підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі селищної ради в 2012 році.

              З метою підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян у виконкомі селищної ради, забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду  звернень  громадян,   відповідно до чинного законодавства України рішенням виконавчого комітету селищної ради від 15.01.2013 року № 02 було «Про організацію роботи зі зверненнями громадян у виконкомі селищної ради в 2013 році» затверджено Заходи  щодо організації роботи зі зверненнями громадян у виконкомі селищної ради в 2013 році.  

               Протягом І кварталу 2013 року до Чернігівської селищної ради надійшло  129 звернення (за аналогічний період 2012 року - 52 ), з них отримано на особистому прийомі 13 звернень (у 2012 – 5 ), поштою надійшло 37 звернення (у 2012– 47), в яких порушено  129 питань (у 2012 - 52).

               Основні питання, які порушувались: аграрної політики і земельних відносин - 62, фінансової, податкової та митної політики – 1, соціального захисту – 5,  охорони здоров’я  - 1, комунального господарства - 3, житлової політики - 54, екології та природних ресурсів – 2, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 1.

              Усі звернення відносно земельних питань було винесено на розгляд селищної радою та прийняті відповідні рішення сесії.

              Звернення, в яких порушувалися питання у галузі будівництва, житлової політики розглядалися виконавчим комітетом ради та затверджувалися відповідні рішення: про присвоєння або зміну поштової адреси, про видачу свідоцтва  та дубліката про право власності та інші.

              Задоволено 1 заява щодо надання допомоги на поховання осіб працездатного віку, які ніде не працювали і не перебували на обліку в центрі зайнятості.  

               Усі заяви, які надійшли до селищної ради у І кварталі 2013 року, детально розглянуті, заявникам  в належний термін надані відповіді.

     Регуляторна політика
      Сайти органів влади
       Статистика

       Онлайн всього: 1
       Гостей: 1
       Користувачів: 0


       Copyright MyCorp © 2014Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz